2019
Helsinki Voittaja 8.12.2019
Judge: Tast Harry
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, ERI, NUK1, PU4, SA, VARA-SERT
Helsinki Winner 7.12.2019
Judge: Belkis Ozan
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, ERI, NUK1
Riihikarsinan Turn The Voice On
NUO ERI NUK3
Jyväskylä Nord 9.11.2019
Judge: Mustonen Kimmo
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, ERI, NUK2
Messecenter Herning Denmark 2.11.2019
Miniature Pinscher
FI NO EE LT RU CH EE JCH
Riihikarsinan Marlene
(Tchernaja Kalitva Urban Chic & Riihikarsinan Hermione)
CH EXC1 CQ BF1 BOS CAC CACIB
=> DK CH NORDISK CH C.I.B.*
Congratulations to owner Reetta Jussinoja!
Dobermann
Riihikarsinan One and only
CH EXC2 CQ BM2
Santa Julf Madeleine
INTER EXC3
Seinäjoki KV 26.10.2019
Judge: Vesic Rade
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, ERI, NUK2
Rakvere, Viro 20.10.2019
Judge: Alessandro Zeppi
Riihikarsinan Turn The Voice on
AVO ERI1
Rakvere,Viro 19.10.2019
Tuomari: Jurane Butkiene
Riihikarisinan Turn The Voice On
AVO ERI1 SA PN1 SERT, ROP
Ylöjärvi RN 21.9.2019
Judge Putkonen Juha
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, EH, NUK1
Kihniö RN 7.9.2019
Judge Ahlman-Stocmari Tanya
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, EH, NUK1
Riihimäki KV 1.9.2019
Judge Birk Roxana
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, ERI, NUK2
Riihimäki Nord 31.8.2019
Judge Stöm Sonny
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, ERI, NUK2
Harjavalta RN 24.8.2019
Tuomari: VYGUZOV IGOR
Riihikarsina Turn The Voice On
JUN ERI JUK2
Heinola Nat. 18.8.2019
Judge Juha Putkonen
Riihikarsinan True Faith
INTER EXC1 CQ BF1 CAC BOB
Riihikarsinan Optimus Prime
OPEN EXC1 CQ BM1 BOS
Nokia 10.8.2019
Riihikarsinan Trouble Maker
INTER EXC1 CQ BM1 CAC BOB
Hämeenlinna erikoisnäyttely 28.7.2019
Judge Haglind Glenn-Are
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, EH, NUK3
Pori KV 27.7.2019
Tuomari: JEVNE FRODE
Riihikarsina Turn The Voice On
NUO ERI NUK1 SA PN1, VSP, SERT, CACIB
Orivesi KR 6.7.2019
Judge Savolainen Tuula
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, ERI, NUK1
Tampere RN 16.6.2019
Judge Kipinä Markku
Riihikarsinan Trouble Maker
JUN, EH, JUK3
Rauma NDS 19.5.2019
Miniature pinschers, judge: Gabriela Ridarcikova
Riihikarsinan Marlene
CH EXC1 CQ BF1 BOS
Baron Wolf Magic Fire Soul
INT EXC1 CQ BF4 CAC
Riihikarsinan Starlight
JUN EXC1 CQ RES-CAC (BF5)
Riihikarsinan Princess Penélope
OPEN EXC1 CQ
Dobermanns, judge: Beata Petkevica
Riihikarsinan Optimus Prime
OPEN EXC1 CQ BM1 CAC BOS
Santa Julf Madeleine
JUN EXC1 CQ BF2 RES CAC BOB JUN
Riihikarsinan Trouble Maker
JUN EXC1 BOS-JUN
Riihikarsinan Turn the Voice On
JUN EXC2
Prague ratter judge Jana Janek
Fiveas Iloinen Illusia
INT EXC1 CQ BF1 CAC BOS
Tampere KV 5.5.2019
Judge Vantu Cristian
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, ERI, NUK1, PU3, SA, VARA-SERT, VARA-CACIB
Tampere Nord 4.5.2019
Judge Tan Oo Hock
Riihikarsinan Trouble Maker
JUN, ERI
Lahti RN 1.5.2019
Judge Marja-Leena Kurvinen
Riihikarsinan Trouble Maker
JUN, EH, JUK2
Lahti KV 30.3.2019
Judge Billy Henderson
Riihikarsinan Trouble Maker
JUN, ERI
Turku KV 19.1.2019
Tuomari: EBERHARDT JOCHEN H
Riihikarsina Turn The Voice on
JUN EH
2018
Findorf Baroness Beatris Puppy Winner 2018
Findorf Baroness Beatris Helsinki Puppy Winner 2018
Riga Winner 2018
Miniature Pinschers
Baron Wolf Magic Fire Soul
JUN VG
Riihikarsinan Marlene
CH EXC1 CQ BF3 res-CACIB
Prague ratters
EE LT RU JCH
Fiveas Iloinen Illusia
JUN EXC1 CQ JCAC BOB JUN BF2 -> RIGAJW-18 LV BALT JCH
FI CH EE LV LT BALT JCH RIGAJW-15 HeJW-15 HeW-15 JV-15 V-15 BALTV-16
Chakiran Snow Stormin Luca
CH EXC1
Tarto IDS 4.11.2018
Baron Wolf Magic Fire Soul
JUN EXC1 CQ JCAC BOB JUN BF3
Estonia Rakvere 20.10.2018
Prague ratter
LT JCH Fiveas Iloinen Illusia
( Grande Gremins Aramiz & Miss Ginger’s Cotton Candy)
JUN EXC1 CQ JUN CAC BOB JUNIOR BF1 BOB
-> EE & RU JCH
Dobermann
RU LT JCH Pride of Russia Kristall
( PoR Dobrinya & PoR Roksette)
JUN EXC1 CQ JUN CAC BOB JUNIOR BF2
-> EE JCH
Miniature Pinscher
Baron Wolf Magic Fire Soul
JUN VG
7.10. Siauliai Lithuania
Judge: Jane Serafimov
My first CH Dobermann and first One at Our Kennel!
EE LV LT BALT JCH Riihikarsinan One and Only
(SWH Kaiser Konstantin & SK Fabiola)
OPEN EXC1 CAC N BOS
=> LT & EE CH‼️
6.10. Siauliai LT
Judge Miloshevski Slobodan
RU JCH PRIDE OF RUSSIA KRISTAL
(PoR Dobrinya-PoR Roxana)
JUN EXC1 JCAC BOB JUN -> LT JCH
Tampere EPN / Puppyshow 2.9.2018
Judge Olli Kokkonen
Riihikarsinan Turn the voice on
PEN1 KP ROP
Santa Julf Madeleine
PPEN1 KP
Riihikarsinan Trouble maker
PEN1 KP VSP
Miniature Pinscher
Riihikarsinan Starlight
PEN2
Tampere EPN / Puppyshow 1.9.2018
Judge Tanya Ahlman-Stockmari
Santa Julf Madeleine
PPEK 1 KP ROP-PENTU
Riihikarsinan Turn the voice on
PEK1 KP
Miniature pinscher
Riihikarsinan Starlight
PEK3
19.8.2018 Pietari Nat.
Santa Julf Madeleine
(Gangster-Dandias De La Villa Valiano & Santa Julf Agata)
BOS baby
Pride Of Russia Kristall
(PoR Dobrinya & PoR Roksana)
JUN EXC1 JCAC BOB JUNIOR BF1 BOB
Riihikarsinan Outlaw Jax
(SWH Kaiser Konstantin & SK Fabiola)
OPEN EXC1 CAC BM1 BOS
VIIPURI 2X NAT.18.8.2018
Judge: Trunina Svetlana (Russia, St.Petersburg)
Pride of Russia Kristal
(PoR Dobrinya x PoR Roxana)
EXC1, CW, JCAC, BOB JUNIOR!!!
Santa Julf Madelaine
BOS baby
Riihikarsinan Outlaw Jax
OPEN EXC1 CW BM2
Judge: Bukreeva Svetlana (Russia, Magnitogorsk)
Pride of Russia Kristal
(PoR Dobrinya x PoR Roxana)
EXC1, CW, JCAC, BOB JUNIOR!!
Santa Julf Madelaine
BOS baby
Riihikarsinan Outlaw Jax
OPEN EXC1 CW BM2
Plunge Liettua 15.7.2018
Dobermann
Riihikarsinan One and Only
AVO ERI1 SERT N-SERT VSP
PoR Kristall
JUN ERI2
Fiveas Iloinen Illusia
JUN ERI1 JUN-SERT ROP-JUN ROP -> LT JCH
Plunge Liettua 14.7.2018
Dobermann judge: Shankov Kostadin
Riihikarsinan One and Only
AVO ERI1 SERT N-SERT VSP
Pride of Russia Kristall
JUN ERI1 JUN-SERT ROP-JUN
Prague Ratter judge: Plamen Cholakov
Fiveas Iloinen Illusia
JUN ERI1 JUN-SERT ROP-JUN ROP
TROMSSA KV NORJA 17.6.2018
Dobermann
Riihikarsinan One and Only
AVO ERI1 SA PU1 SERT CACIB VSP
Pride of Russia Kristall
JUN ERI1
Kääpiöpinserit
Riihikarsinan Marlene
VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB -> NO CH 🇳🇴
Baron Wolf Magic Fire Soul
JUN ERI1
Prahanrottakoira
Fiveas Iloinen Illusia
JUN EXC2
Kaunas Lithuania 7.4.2018
judge Bo Skalin
EE LV LT BALT JCH
Riihikarsinan One and Only
(Smart Wood Hills Kaiser Konstantin & Sant Kreal Fabiola)
AVO ERI1 SERT N VSP
Pride of Russia Kristall
(Pride of Russia Dobrinya & Pride of Russia Roxana)
KP VSP PENTU
Miniature Pinscher
Riihikarsinan Princess Penélope
AVO ERI1 SERT N
Tallinna Winner 2018
Miniature pinscher
Baron Wolf Magic Fire Soul
ROP PENTU
Riihikarsinan Marlene
VAL EH
Dobermann
Riihikarsinan One and Only
AVO ERI1 SA PU5 SERT
St. Petersburg INT 7.4.2018
judge Dodo Sandahl (SWE)
Riihikarsinan Princess Pandora
JUN ERI1, SA, JSERT, VSP-JUN --> RU JCH
LAHTI KV 24.3.2018
Riihikarsinan One and Only
AVO ERI1
Turku KV 21.1.2018
Tuomari Tuire Okkola
Riihikarsinan One and Only
AVO ERI1 SA PU1 SERT CACIB ROP
2017
Jyväskylä 14.10.2017
Dobermann
Riihikarsinan One and Only
NUO ERI2 SA PU3
Joensuu KV 12.8.
Prague ratter
RIGAJW-15 HeJW-15 HeW-15 JV-15 V-15 BALTV-16 EE LV LT BALT JCH
Chakiran Snowstormin Luca
AVO ERI1 SA PU1 SERT ROP -> FI CH
Miniature pinscher
Riihikarsinan Princess Penélope
JUN EH2
Riihikarsinan Marlene
VAL ERI2 SA (PN5)
Dobermann
Riihikarsinan Optimus Prime
NUO ERI1 SA PU2 SERT RES-CACIB
Riihikarsinan ONe fine lady
NUO EH2
SIS Troja
NUO ERI1 SA PN2 res-SERT res-CACIB
Kemi Int.
Riihikarsinan One and Only
INTER EXC1 CQ CAC CACIB BOS
25.6.2017 Rovaniemi IDS
tuomariLinda Volarikova (SK, Slovakia).
Riihikarsinan Princess Pandora
PEK 1. (Puppy 1.)
Pöytyä 17.6.2017
Paula Heikkinen-Lehkonen (Dobermann)
Riihikarsinan Oh La Laa
JUN ERI1 SA PN1 ROP SERT
Alavus KR 10.6.2017
Vakkilainen Sanna (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
VAL ERI1 PN1 SA ROP
28.5.2017 Harjavalta RN
tuomari Vojislav Al Daghistani (RS, Serbia).
Riihikarsinan Princess Pandora
PEK 2, KP
Rauma KR 27.5.2017
Draganescu Marian (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
AVO ERI1 SA
PEK 1, KP, VSP-pentu
20.5.2017Piteå NAT
tuomari Kurt Nilsson (SWE).
Riihikarsinan Princess Pandora
PEK 1, KP, VSP-pentu
Tampere KV 6.5.2017
Frisch Toby (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
AVO ERI4 SA
Rakvere 30.4.2017
Juta Haranen (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
AVO ERI1 SA PN1 VSP
Rakvere 29.4.2017
Elena Ruskovaara (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
AVO ERI1 SA PN1 VSP SERT => FI EE LT MVA
Kankaanpää Rn, 22.4.2017
Dumitrescu Alin (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
AVO ERI1 PN3 SA
Outokumpu 22.4.2017
Markku Kipinä (Dobermann)
Riihikarsinan One fine lady
JUN ERI PN1 SA SERT ROP
Siauliai 26.3.2017
M. Mannucci (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
AVO ERI LT N-SERT VSP
Lahti 25.3.2017
Maija Lehtonen (Dobermann)
Riihikarsinan Oh La Laa
JUN ERI1 SA PN2 VASERT
Riihikarsinan Optimus Prime
JUN ERI2
Riihikarsinan Outlow Jax
JUN EH3
Siauliuai 25.3.2017
Regina Vaitkunskiene (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
AVO ERI1 LT N-SERT
Kauhava18.2.2017
Kirsi Kentala (Dobermann)
Riihikarsinan Oh La Laa
JUN ERI1 SA PN2 VASERT
Kauhava Rn 18.2.2017
Kenttälä Kirsi (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
NUO ERI2
Lahti 15.1.2017
Paavo Mattila (Dobermann)
Riihikarsinan Oh La Laa
JUN ERI1 SA PN1 ROP SERT
2016
Voittaja 2016
Riihikarsinan Marlene
NUO ERI3 SA
Riihikarsinan Malaika
AVO ERI2 SA
Stay in Style Troja
EH
Helsinki Winner 2016
Riihikarsinan Marlene
NUO ERI1 SA
Riihikarsinan Malaika
AVO ERI
Stay in Style Troja
JUN EH1
Rakvere 2016
Riihikarsinan One and Only
JUN ERI1 SA J-SERT
14.08.2016 Oulu KV
Riihikarsinan Noelle
JUN ERI2
13.08.2016 Raision Elonäyttely
Riihikarsinan Marlene
JUN ERI1 SA PN4 SERT
Riihikarsinan Malaika
NUO ERI1 elämänsä ensimmäinen näyttely
7.8.2016 KITTILÄ RN
R. Noelle JUN EH2
7.8.2016 DRUSKININKAI
R. Marlene JUN ERI3
R. One and Only PEN2
6.8.2016 DRUSKININKAI
R. Marlene JUN ERI2
R. One and Only PEN 2 KP
6.8.2016 NOKIA PN
R. Oh la law PEN1 KP ROP
5.8.2016 DRUSKININKAI
R. Marlene JUN EH
R. One and Only PEN 2 KP
24.7.2016 Kemi KV
R. Noelle JUN EH
24.7.1016 TAMPERE PN
R. Oh la laa ( SWH Kaiser Konstantin & SK Fabiola) PN1 KP ROP RYP 4
23.7.2016 TAMPERE PN
R. Oh la laa PN1 KP ROP
2.7.2016 Helsinki PN
R. Outlaw Jax PEN1
18.6.1016 ROVANIEMI KV
R. Noelle PEN1 KP ROP-pentu ❤️
12.6.2016 PALANGA
Chakiran Snowstormin Luca JUN EX1 J-CAC BOB-JUN BOB RYP3
11.6.2016 PALANGA
CHAKIRAN SNOWSTORMIN LUCA
JUN EX1 J-CAC BOS-JUN BOS => LT & BALT JCH
RIGAJW-15 HeJW-15 HeW-15 JV-15 V-15 EE LV LT BALT JCH
CHAKIRAN SNOWSTORMIN LUCA ❤️
5.6.2016 KAUNAS
Prahan rottakoira
Chakiran Snowstormin Luca JUN ERI1 J-CAC BOB JUN BOB ❤️
Dobermann
R. One and Only HP BOB BABY
Kääpiöpinseri
R. Marlene JUN ERI2
4.6.2016 KAUNAS
Kääpiöpinseri
R. Marlene JUN ERI1 J-SERT VSP JUN PN2
Dobermann
R. One and Only KP ROP-BABY
Prahan rottakoira
C. Snowstormin Luca JUN ERI
15.5.2016 RAUMA Kr
Prahan rottakoira
Chakiran Snowstormin Luca JUN ERI1 VSP-JUN
14.5.2016 RAUMA Kr
Kääpiöpinseri
R. Marlene JUN ERI1 SA VSP-JUN SERTI (PN5)
R. Lauryn Hill AVO ERI2
R. Khaos Konstantinus AVO ERI1
R. Ikaros VAL ERI
Dobermann
SK Fabiola EH
8.5. RAKVERE
Riihikarsinan Lauryn Hill ERI1 SA PN2 SERT
Riihikarsinan Marlene ERI3
Dobermann
R. One and Only Baby class KP ROP BABY
7.5.2016 RAKVERE Kr
Kääpiöpinserit
R. Marlene JUN ERI1 SA J-SERT ROP JUN PN1 ROP -> EE JCH!!!!
R. Lauryn Hill AVO ERI2 SA PN4
Dobermann
R. One and only Baby class KP ROP BABY
24.4.2016 NARVA
R. Khaos Konstantinus AVO ERI1 SA PU3 SERT
R. Marlene JUN ERI2 SA
R. Lauryn Hill AVO ERI4
Riihikarsinan kasvattaja KP ROP RYP3
23.4.2016 NARVA
R. Khaos Konstantinus AVO ERI1 SA PU3 SERT -> EE CH LV CH
R. Marlene JUN ERI1 SA J-SERT ROP-JUN
R. Lauryn Hill AVO ERI3 SA
Riihikarsinan kasvattaja KP ROP RYP4
6.3.2016 TALLINNA
Riihikarsinan Lisa Lopes ERI2 SA PN4 SERT -> EE CH FI CH
Riihikarsinan Marlene ERI4
5.3.2016 TALLINNA
Riihikarsinan Marlene ERI2 SA PN3
Riihikarsinan Lisa Lopes EH
6.12.2015 FI WINNER
Chakiran Snowstormin Luca JUN ERI1 SA SERT ROP JW-15, W-15
5.12.2015 HELSINKI WINNER
Chakiran Snowstormin Luca JUN ERI1 SA SERT VSP HeJW-15, HeW-15
29.11.2015 Narva
R. Marlene JUN ERI2 SA J-SERT PN3
C. Snowstormin Luca Ex 1 CQ BM1 BJ Jun CERT BoB -> EE JCH
15.11.2015 Riga winner
Chakiran Snowstormin Luca ERI1 KPJserti PU2 , Riga JW-15
18.10.2015 Rakvere
R. Lloyd Banks Ex 1 CQ BM2 CERT
C. Snowstormin Luca Ex 1 CQ BM2 BOSJ Jun CERT
17.10.2015 Rakvere
R. Lloyd Banks Ex 1 CQ BM1 BoB CERT
C. Snowstormin Luca Ex 1 CQ BM2 BOSJ Jun CERT
Tuulos 4.10
R. Lisa Lopez NUO ERI1 SA PN1 SERT VSP
R. Marlene KP ROP-PENTU
Chakiran Snowstormin Luca KP VSP-PENTU
20.9.2015 Vilnus
R. Lisa Lopez AVO ERI1 N SERT ROP
R. Khaos Konstantinus AVO ERI1 N SERT VSP
BIS4 Pair
19.9.2015 Vilnus
R. Lisa Lopez EX1 N CAC BOB BOG5
R. Khaos Konstantinus EX1 N CAC BOS
sekä BIS2 Pair
Sant Kreal Fabiola EX1 BF2 N CAC
23.8.2015 Salcininkai Liettua
R. Hermione VAL ERI1 SERT PN1 N ROP
Kotka KV
Riihikarsinan Lupe Fiasco
NUO ERI2 SA PU3 V-SERT
Pori KV 2.8.15
tuomari Nemanja Jovanovic, Serbia
R. Lisa Lopez NUO ERI1 SA PN1 SERT CACIB VSP
R. Khaos Konstantinus NUO ERI1 SA V-SERT
Rauma 16.5.2015
R. Lisa Lopez JUN ERI1 SA PN1 SERT VSP
R. Khaos Konstantinus NUO ERI1 SA PU2 VARA- SERT
R. Ikaros VAL ERI2 SA PU4
Riga 10.5.2015
R. Khaos Konstantinus NUO ERI1 SA SERT PU1 ROP
R. Lisa Lopez JUN ERI1 SA PN1 VSP
Riga 9.5.2015
R. Khaos Konstantinus NUO ERI1 SA SERT PU1 ROP
R. Lisa Lopez JUN ERI1 SA J-SERT PN1 VSP -> LV JMVA!!!!
Rakvere 3.5.2015
R. Lisa Lopez JUN ERI1 SA J-SERT ROP-JUN PN4 -> EE JMVA
R. Lloyd Banks JUN EX2 / JUN ERI2
Rakvere 2.5.2015
R. Lisa Lopez JUN ERI2
R. Lloyd Banks JUN ERI3
Narva Kr 19.4.2015
R. Lisa Lopez JUN ERI2 SA
R. Lloyd Banks JUN ERI1
Narva Kr 18.4.2015
R. Lloyd Banks JUN ERI1 SA J-SERT VSP JUN PU1 VSP
R. Lisa Lopez JUN ERI1 SA J-SERT ROP JUN PN2
Turku KV 29.3.2015
R. Khaos Konstantinus JUN ERI 1 SA PU3
R. Lisa Lopez JUN ERI2 SA
R. Ikaros AVO ERI2 SA
Tarto Kr 11.1.2015
R. Lisa Lopez JUN ERI1 SA J-SERT ROP-JUN PN1 ROP
ADB Diamond AVO ERI2 SA PN4
R. Ikaros AVO ERI2
R. Lloyd Banks JUN H
Tarto Kr 10.1.15
R. Ikaros AVO ERI1 SA SERT VSP -> EE CH
ADB Diamond AVO ERI1 SA PN4 SERT -> EE CH
R. Lisa Lopez JUN ERI3 SA PN3
R. Lloyd Banks JUN EH
Tarto Int. 8.11.2014
R. Khaos Konstantinus aka Ukko JUN ERI1 SA J-SERT ROP-JUN PU3 -> EE JCH BIS 3 JUN
Väimelä KR 31.8.14
R. Lisa Lopez PEN1 KP ROP-pentu BIS 3
R. Khaos Konstantinus JUN ERI 1 SA JUN-SERT, ROP-JUN, PU1, ROP
ADB Diamond ERI1
Väimelä KR 30.8.2014
R. Lisa Lopez debytoi PEN 1 KP ROP pentu BIS 3
R. Khaos Konstantinus JUN ERI 1 SA J-SERT VSP JUN PU2
ADB Diamond ERI1
Luigi KR 22.6.14
Sant Kreal Zauber ROP BABY 1 KP
A'Dreams Black Diamond AVO ERI2
Luige KR 21.6.14
Sant Kreal Zauber Baby class KP2
Sant Kreal Fabiola Open class ERI3
A'Dreams Black Diamond Open class ERI2
Kääpiöpinseri erkkari 7.6.2014
R. Hermione VAL ERI 4 SA
R. Ikaros NUO ERI 3
Rauma KR 17.5.2014
Sant Kreal Fabiola
Open ERI 1 SA PN 1 SERT ROP
Harjavallan Rn 4.5.2014
Riihikarsinan Ikaros NUO ERI1 SA PU3 VARA-SERT
A'Dreams Black Diamond AVO ERI1 SA PN3 VARA-SERT
Rakvere KR 30.3.14
R. Khaos Konstantinus ROP BABY
ADB Diamond AVO ERI2 SA PN3
Rakvere KR 29.3.14
R. Khaos Konstantinus ROP BABY
ADB Diamond AVO ERI
Tallina KR 2.3.2014
Riihikarsinan Ikaros JUN EH
Tallinna KR 1.3.2014
Riihikarsinan Ikaros JUN ERI1 SA JUN-SERT VSP JUN EE JCH
Narva KR 26.1.2014
Riihikarsinan Ikaros JUN EH
A`Dreams Black Diamond AVO EH
Narva KR 25.1.2014
Riihikarsinan Ikaros JUN ERI3
A´Dreams Black Diamond AVO ERI4
Turku KV 19.1.2014
A´Dreams Black Diamond AVO ERI 3
Rakvere KR 20.10.2013 Anca Giura, Romania
Riihikarsinan Hermione AVO ERI1 SA PN1 SERT ROP -> FI MVA EE MVA!!!
Riihikarsinan Ikaros JUN ERI1 SA JUN-SERT VSP JUN
Riihikarsinan Houdini AVO ERI2 SA PU3
Denwest Fleur Du Temps VET ERI1 SA VET-SERT ROP-VET (otettiin varoiks yks serti vielä, kun hukku yks arvostelu ;) )
Rakvere 19.10.2013 Kresten Scheel, Danmark
Riihikarsinan Ikaros JUN ERI1 SA PU1 JUN-SERT VSP-JUN VSP
Riihikarsinan Hermione AVO ERI2 SA PN2
Riihikarsinan Houdini AVO EH
Denwest Fleur Du Temps VET ERI1 SA VET-SET ROP-VET -> EE VMVA!!!!
Porvoo 14.9.2013
A´Dreams Black Diamond Nuo EH
Tarto Kr 21.7.2013
Denwest Fleur Du Temps VET ERI1 SA V-SERT ROP
Riihikarsinan Ikaros JUN ERI 2
Sant Kreal Fabiola JUN EH
Valga Kr 20.7.2013
Denwest Fleur Du Temps VET ERI1 SA V-SERT ROP VET BIS VET 4
Riihikarsinan Ikaros JUN ERI 3
Sant Kreal Fabiola JUN EH
Kotka KV 16.6.2013
A´Dreams Black Diamond NUO ERI3
A´Dreams Black Cleopatra VAL EH
Porvoo Kääpiöpinsereiden erikoisnäyttely 15.6.2013
A´Dreams Black Diamond NUO ERI2 SA
A´Dreams Black Cleopatra VAL ERI
Rauma Kr 25.5.2013
Sant Kreal Fabiola JUN ERI 1 SA PN 1 SERT ROP
Riihikarsinan Ikaros PEN 1 ROP-PENTU
ADB Diamond NUO ERI 1
Riihikarsinan Hermione AVO ERI 1 SA PN3 VARA-SERT
Riihikarsinan Fauna Fiona AVO ERI 4
Denwest Fleur Du Temps VET ERI 2
Tallin Eesti 3.3.2013
ADB Diamond JUN ERI1 SA J-SERT VSP-JUN PN2 -> EE JCH
R. Hermione JUN ERI3
Tallin Eesti 2.3.2013
Riihikarsinan Hermione JUN ERI1 SA J-SERT PN2 -> EE JCH
ADB Diamond JUN ERI3 SA
Tarto Eesti 13.1.2013
A 'Dreams Black Diamond JUN ERI
Riihikarsinan Hermione JUN ERI1 SA JUN-SERT, ROP JUN, PN1 VSP
Sant Kreal Fabiola ROP-pentu
Tarto Eesti 12.1.2013
A 'Dreams Black Diamond JUN ERI 1 SA JUN-SERT, VSP-JUN, PN1 VSP
Riihikarsinan Hermione JUN ERI2 SA PN2
Sant Kreal Fabiola ROP-pentu
Rakvere Eesti 21.10.2012
A 'Dreams Black Cleopatra VAL ERI1 SERT PN1 VSP ja EE MVA
Riihikarsinan.Hermione JUN ERI3
A 'Dreams Black Diamond JUN ERI4
Rakvere Eesti 20.10.2012
Riihikarsinan Hermione JUN ERI1 JUN-SERT, ROP JUN, PN1, VSP
A 'Dreams Black Cleopatra VAL ERI1
A 'Dreams Black Diamond JUN EH
Tuulos RN 7.10.2012
A 'Dreams Black Cleopatra VAL ERI1 SA VSP
Riihikarsinan Hermione JUN ERI2 SA
A 'Dreams Black Diamond JUN EH
Tampere RN 1.9.2012
Riihikarsinan Hagrid JUN ERI 2 SA
Riihikarsinan Horatio JUN ERI 3
Riihikarsinan Houdini JUN ERI 4
Riihikarsinan Hermione JUN ERI 4
A 'Dreams Black Diamond JUN ERI
Tallinna Eesti, Snautseri-pinseri erikoisnäyttely 26.8.2012
A 'Dreams Black Diamond JUN ERI1 JUN-SERT PN2
Raisio KR 12.7.2012
A 'Dreams Black Diamond JUN ERI4
Forssa KR 14.7.2012
A 'Dreams Black Diamond ROP-pentu
Riihikarsinan Hermione JUN ERI1 SA PN4 SERT
A 'Dreams Black Cleopatra VAL ERI3 SA PN3
Riihikarsinan Houdini JUN EH3
Riihikarsinan Horatio JUN H
Kokkola KV 8.7.2012
A'Dreams Black Diamond ROP-pentu
A'Dreams Black Cleopatra VAL ERI1 SA CACIB VSP
Helsinki KV 16.6.2012
A´Dreams Black Diamond VSP-pentu
A´Dreams Black Cleopatra EVA -> ontuminen
Riihikarsinan Horatio PEN2 KP
Salo KR 11.6.2012
Riihikarsinan Fauna Fiona NUO ERI1 SA VARA-SERT
Riga 10.6.2012
A 'Dreams Black Cleopatra VAL EH
Tuuri KR 9.6.2012
A´Dreams Black Diamond ROP-pentu
Riga 9.6.2012
A 'Dreams Black Cleopatra VAL ERI 3
Mänttä-Vilppula KR 3.6.2012
Riihikarsinan Hagrid ROP-pentu
Tampere KV 13.5.2012
Riihikarsinan Houdini 2.
Riihikarsinan Horatio 3.
Riihikarsinan Hagrid 4.
Rauma KR 5.5.2012
Riihikarsinan Fauna Fiona NUO ERI1 SA
Turku KV 21.1.2012
A 'Dreams Black Cleopatra VAL ERI
Jyväskylä KV 20.11.2011
A´Dreams Black Cleopatra VAL ERI1 SA PN 3 VARA-CACIB
Jyväskylä KV 19.11.2011
A´Dreams Black Cleopatra VAL ERI 4 SA
Turku KR 14.8.2011
A´dreams Black Cleopatra VAL ERI 2 SA PN 3
Valkeakoski KR 13.8.2011
A´dreams Black Cleopatra VAL ERI 1 SA PN 1 ROP
Pori KV 30.7.2011
A´dreams Black Cleopatra AVO ERI 1 SA PN 1 SERT CACIB ROP -> FI MVA
Oulu KV 17.7.2011
A´dreams Black Cleopatra AVO ERI 4
Oulu KV 16.7.2011
A´dreams Black Cleopatra EH
Kokkola KV 3.7.2011
A´dreams black Cleopatra AVO ERI 2 SA
Helsinki KV 21.5.2011
A´dreams Black Cleopatra NUO EH
Rauma KR 14.5.2011
A´dreams Black Cleopatra NUO ERI 1 SA SERT ROP RYP 2
Eura R 5.3. 2011
A´dreams Black Cleopatra NUO EH
Turku KV 22.1.2011
A'dreams Black Cleopatra NUO EH
Voittaja 2010 12.12.2010
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI 2
Helsinki Voittaja 2010 11.12.2010
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI 1 -> HeJW-10
Tarto KV, Viro 7.11.2010
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI 3
Tarto KV, Viro 6.11.2010
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI 3
Seinäjoki KV 24.10.2010
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI 2 PN 3 VARA-SERT
Tallinna, Viro 12.9.2010
Kääpiöpinseri:
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI1 ROP-JUN JUN-SERT PN2
Tervakoski KV 29.8.2010
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI 1 PN 1 SERT VSP
Heinola 22.8.2010
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI 1 PN 1 SERT ROP
Kouvola 21.8.2010
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI 1 PN 4
Pori KV 4.7.2010
Kääpiöpinseri:
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI1 PN2 SERT
Forssa 3.7.2010
Kääpiöpinseri:
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI2
Mynämäki 16.5.2010
Kääpiöpinseri:
Riihikarsinan Dionysius Damian JUN ERI1 PU3 VARA-SERT
Rauma 15.5.2010
Kääpiöpinseri:
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI2 PN4
Riihikarsinan D´Jeanine Deliana NUO ERI2
Riihikarsinan Dionysius Damian JUN ERI2
Tampere KV 20.3.2010
Dobermanni:
Denwest X-mas Saga AVO ERI1 PN1 SERT CACIB ROP
Turku KV 23.1.2010
Dobermanni:
Denwest X-mas Saga AVO ERI2 PN4 VARA-CACIB
Turku KV 28.11.2009
Riihikarsinan Don Juan JUN EH 2
Seinäjoki KV 25.10.2009
Riihikarsinan Dumbledore JUN EH
Riihikarsinan Dinky Divine JUN EH
Denwest Own Dream AVO EH
Hämeenlinna RN 24.10.2009
Riihikarsinan Dumbledore JUN ERI 1
Riihikarsinan D'Jeanine Deliana JUN EH
Denwest Own Dream AVO ERI
Porvoo 13.9.2009
Riihikarsinan Dynamite Diva PEN 1 KP, ROP-PENTU
Tervakoski 29.8.2009
Riihikarsinan Don Juan PEN 1 KP, ROP-PENTU
Denwest Own Dream AVO EH
Turku 8.8.2009
Denwest Yompikumpi JUN EH 1
Denwest X-mas Saga AVO EH 4
Pori KV 2.8.2009
Denwest X-mas Saga AVO ERI 2 PN 2 V-SERT V-CACIB
Denwest Fleur du Temps EH
Riihikarsinan D'jeanine Deliana PEN 1 KP, ROP-PENTU
Riihikarsinan Abbygaelle AVO EH 1
Karjaa 12.7.2009
Denwest X-mas Saga AVO ERI 1 PN 1 SERT ROP
Rauma 23.-24.5.2009
23.5.
Denwest X-mas Saga AVO ERI 1 PN 1 SERT ROP
Athene H
Denwest Fleur du Temps H
24.5.
Riihikarsinan Abbygaelle AVO EH 2
Harjavalta 10.5.2009
Denwest X-mas Saga AVO ERI 2
Athene JUN ERI
Denwest Fleur du Temps AVO ERI
Tampere KV 15.3.2009
Denwest X-mas Saga AVO ERI 2
Turku KV 25.1.2009
Riihikarsinan Aggaybelle AVO EH 3
Seinäjoki KV 26.10.2008
Denwest X-mas Saga NUO EH3
Tampere 30.8.2008
Denwest X-mas Saga NUO ERI1 PN2 VARA-SERT
Kuopio KV 1.-3.8.2008
3.8.2008:
Denwest Fleur du Temps AVO ERI 2
Denwest Yompikumpi PEN 1 KP VSP-pentu
2.8.2008:
Denwest Fleur du Temps AVO EH
Denwest Yompikumpi PEN 1
Pori KV 27.7.2008
Denwest Fleur du Temps AVO ERI
Turku 26.7.2008
Denwest Fleur du Temps AVO EH
Rauma 10.5.2008
Denwest Fleur du Temps AVO ERI 1
Denwest Own Dream JUN EH 4
Denwest X-mas Saga NUO EH 3
Riihikarsinan Abbygaelle NUO H
Riihikarsinan Anasthasia NUO H
Jyväskylä KV 20.4.2008
Denwest Fleur du Temps AVO H
Riihikarsinan Abbygaelle NUO H
Riihikarsinan Anasthasia NUO EH 3
Kankaanpää 12.4.2008
Denwest Fleur du Temps AVO ERI 1 ROP SERT
Denwest Own Dream JUN ERI 3
Tampere KV 15.-16.3.2008
Denwest Fleur du Temps AVO ERI
Denwest Own Dream JUN EH
15.3.2008 Bichon Frisét:
Riihikarsinan Anasthasia NUO H
Riihikarsinan Abbygaelle NUO EVA
Turku KV 26.1.2008
Denwest X-mas Saga JUN EH2
Pori KV 28.7.2007
Bichon Frisé:Riihikarsinan Anasthasia JUN EH 3
Rauma 19.-20.5.2007
20.5.2007 Bichon Frisét:
Riihikarsinan Anasthasia JUN EH 2
Riihikarsinan Abbygaelle JUN H
Riihikarsinan Alexandor JUN EH 1
19.5.2007 Kääpiöpinserit:
Denwest Fleur Du Temps AVO ERI 2
Denwest United Inessa JUN EH
Tampere KV 24.3.2007
Bichon Frisé pentuluokka:
Riihikarsinan Anasthasia ERI 2 KP
Riihikarsinan Abbygaelle ERI 4 KP
Kääpiöpinserit:
Denwest Fleur Du Temps NUO EH 4
Denwest United Inessa JUN H
Turku KV 28.1.2007
Kääpiöpinseri:
Denwest Fleur Du Temps JUN ERI 3
2006
Rauma 20.-21.5.2006
21.5.2006 kääpiöpinseri:
Denwest Fleur du Temps JUN EH 2
20.5. 2006 bichon frisé:
White Affair's Elite's Pearl AVO EH 3
2005
13.11.2005
Kääpiöpinseri:
Denwest Fleur du Temps PEN 5-7kk 2 KP
Aura 13.8.2005
Bichon Frisé:
White Affair's Elite's Pearl AVO EH 4
2002
10.8.2002
Bichon Frisé:
White Affair's Dia-Rosa JUN 2
27.7.2002
Bichon Frisé:
White Affair's Dia-Rosa JUN 3
15.6.2002
Bichon Frisé:
White Affair's Dia-Rosa ROP-PENTU
2001
Pori 5.2001
Bichon Frisé:
White Affair's Dia-Rosa PEN 3
Helsinki Voittaja 8.12.2019
Judge: Tast Harry
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, ERI, NUK1, PU4, SA, VARA-SERT
Helsinki Winner 7.12.2019
Judge: Belkis Ozan
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, ERI, NUK1
Riihikarsinan Turn The Voice On
NUO ERI NUK3
Jyväskylä Nord 9.11.2019
Judge: Mustonen Kimmo
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, ERI, NUK2
Messecenter Herning Denmark 2.11.2019
Miniature Pinscher
FI NO EE LT RU CH EE JCH
Riihikarsinan Marlene
(Tchernaja Kalitva Urban Chic & Riihikarsinan Hermione)
CH EXC1 CQ BF1 BOS CAC CACIB
=> DK CH NORDISK CH C.I.B.*
Congratulations to owner Reetta Jussinoja!
Dobermann
Riihikarsinan One and only
CH EXC2 CQ BM2
Santa Julf Madeleine
INTER EXC3
Seinäjoki KV 26.10.2019
Judge: Vesic Rade
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, ERI, NUK2
Rakvere, Viro 20.10.2019
Judge: Alessandro Zeppi
Riihikarsinan Turn The Voice on
AVO ERI1
Rakvere,Viro 19.10.2019
Tuomari: Jurane Butkiene
Riihikarisinan Turn The Voice On
AVO ERI1 SA PN1 SERT, ROP
Ylöjärvi RN 21.9.2019
Judge Putkonen Juha
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, EH, NUK1
Kihniö RN 7.9.2019
Judge Ahlman-Stocmari Tanya
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, EH, NUK1
Riihimäki KV 1.9.2019
Judge Birk Roxana
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, ERI, NUK2
Riihimäki Nord 31.8.2019
Judge Stöm Sonny
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, ERI, NUK2
Harjavalta RN 24.8.2019
Tuomari: VYGUZOV IGOR
Riihikarsina Turn The Voice On
JUN ERI JUK2
Heinola Nat. 18.8.2019
Judge Juha Putkonen
Riihikarsinan True Faith
INTER EXC1 CQ BF1 CAC BOB
Riihikarsinan Optimus Prime
OPEN EXC1 CQ BM1 BOS
Nokia 10.8.2019
Riihikarsinan Trouble Maker
INTER EXC1 CQ BM1 CAC BOB
Hämeenlinna erikoisnäyttely 28.7.2019
Judge Haglind Glenn-Are
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, EH, NUK3
Pori KV 27.7.2019
Tuomari: JEVNE FRODE
Riihikarsina Turn The Voice On
NUO ERI NUK1 SA PN1, VSP, SERT, CACIB
Orivesi KR 6.7.2019
Judge Savolainen Tuula
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, ERI, NUK1
Tampere RN 16.6.2019
Judge Kipinä Markku
Riihikarsinan Trouble Maker
JUN, EH, JUK3
Rauma NDS 19.5.2019
Miniature pinschers, judge: Gabriela Ridarcikova
Riihikarsinan Marlene
CH EXC1 CQ BF1 BOS
Baron Wolf Magic Fire Soul
INT EXC1 CQ BF4 CAC
Riihikarsinan Starlight
JUN EXC1 CQ RES-CAC (BF5)
Riihikarsinan Princess Penélope
OPEN EXC1 CQ
Dobermanns, judge: Beata Petkevica
Riihikarsinan Optimus Prime
OPEN EXC1 CQ BM1 CAC BOS
Santa Julf Madeleine
JUN EXC1 CQ BF2 RES CAC BOB JUN
Riihikarsinan Trouble Maker
JUN EXC1 BOS-JUN
Riihikarsinan Turn the Voice On
JUN EXC2
Prague ratter judge Jana Janek
Fiveas Iloinen Illusia
INT EXC1 CQ BF1 CAC BOS
Tampere KV 5.5.2019
Judge Vantu Cristian
Riihikarsinan Trouble Maker
NUO, ERI, NUK1, PU3, SA, VARA-SERT, VARA-CACIB
Tampere Nord 4.5.2019
Judge Tan Oo Hock
Riihikarsinan Trouble Maker
JUN, ERI
Lahti RN 1.5.2019
Judge Marja-Leena Kurvinen
Riihikarsinan Trouble Maker
JUN, EH, JUK2
Lahti KV 30.3.2019
Judge Billy Henderson
Riihikarsinan Trouble Maker
JUN, ERI
Turku KV 19.1.2019
Tuomari: EBERHARDT JOCHEN H
Riihikarsina Turn The Voice on
JUN EH
2018
Findorf Baroness Beatris Puppy Winner 2018
Findorf Baroness Beatris Helsinki Puppy Winner 2018
Riga Winner 2018
Miniature Pinschers
Baron Wolf Magic Fire Soul
JUN VG
Riihikarsinan Marlene
CH EXC1 CQ BF3 res-CACIB
Prague ratters
EE LT RU JCH
Fiveas Iloinen Illusia
JUN EXC1 CQ JCAC BOB JUN BF2 -> RIGAJW-18 LV BALT JCH
FI CH EE LV LT BALT JCH RIGAJW-15 HeJW-15 HeW-15 JV-15 V-15 BALTV-16
Chakiran Snow Stormin Luca
CH EXC1
Tarto IDS 4.11.2018
Baron Wolf Magic Fire Soul
JUN EXC1 CQ JCAC BOB JUN BF3
Estonia Rakvere 20.10.2018
Prague ratter
LT JCH Fiveas Iloinen Illusia
( Grande Gremins Aramiz & Miss Ginger’s Cotton Candy)
JUN EXC1 CQ JUN CAC BOB JUNIOR BF1 BOB
-> EE & RU JCH
Dobermann
RU LT JCH Pride of Russia Kristall
( PoR Dobrinya & PoR Roksette)
JUN EXC1 CQ JUN CAC BOB JUNIOR BF2
-> EE JCH
Miniature Pinscher
Baron Wolf Magic Fire Soul
JUN VG
7.10. Siauliai Lithuania
Judge: Jane Serafimov
My first CH Dobermann and first One at Our Kennel!
EE LV LT BALT JCH Riihikarsinan One and Only
(SWH Kaiser Konstantin & SK Fabiola)
OPEN EXC1 CAC N BOS
=> LT & EE CH‼️
6.10. Siauliai LT
Judge Miloshevski Slobodan
RU JCH PRIDE OF RUSSIA KRISTAL
(PoR Dobrinya-PoR Roxana)
JUN EXC1 JCAC BOB JUN -> LT JCH
Tampere EPN / Puppyshow 2.9.2018
Judge Olli Kokkonen
Riihikarsinan Turn the voice on
PEN1 KP ROP
Santa Julf Madeleine
PPEN1 KP
Riihikarsinan Trouble maker
PEN1 KP VSP
Miniature Pinscher
Riihikarsinan Starlight
PEN2
Tampere EPN / Puppyshow 1.9.2018
Judge Tanya Ahlman-Stockmari
Santa Julf Madeleine
PPEK 1 KP ROP-PENTU
Riihikarsinan Turn the voice on
PEK1 KP
Miniature pinscher
Riihikarsinan Starlight
PEK3
19.8.2018 Pietari Nat.
Santa Julf Madeleine
(Gangster-Dandias De La Villa Valiano & Santa Julf Agata)
BOS baby
Pride Of Russia Kristall
(PoR Dobrinya & PoR Roksana)
JUN EXC1 JCAC BOB JUNIOR BF1 BOB
Riihikarsinan Outlaw Jax
(SWH Kaiser Konstantin & SK Fabiola)
OPEN EXC1 CAC BM1 BOS
VIIPURI 2X NAT.18.8.2018
Judge: Trunina Svetlana (Russia, St.Petersburg)
Pride of Russia Kristal
(PoR Dobrinya x PoR Roxana)
EXC1, CW, JCAC, BOB JUNIOR!!!
Santa Julf Madelaine
BOS baby
Riihikarsinan Outlaw Jax
OPEN EXC1 CW BM2
Judge: Bukreeva Svetlana (Russia, Magnitogorsk)
Pride of Russia Kristal
(PoR Dobrinya x PoR Roxana)
EXC1, CW, JCAC, BOB JUNIOR!!
Santa Julf Madelaine
BOS baby
Riihikarsinan Outlaw Jax
OPEN EXC1 CW BM2
Plunge Liettua 15.7.2018
Dobermann
Riihikarsinan One and Only
AVO ERI1 SERT N-SERT VSP
PoR Kristall
JUN ERI2
Fiveas Iloinen Illusia
JUN ERI1 JUN-SERT ROP-JUN ROP -> LT JCH
Plunge Liettua 14.7.2018
Dobermann judge: Shankov Kostadin
Riihikarsinan One and Only
AVO ERI1 SERT N-SERT VSP
Pride of Russia Kristall
JUN ERI1 JUN-SERT ROP-JUN
Prague Ratter judge: Plamen Cholakov
Fiveas Iloinen Illusia
JUN ERI1 JUN-SERT ROP-JUN ROP
TROMSSA KV NORJA 17.6.2018
Dobermann
Riihikarsinan One and Only
AVO ERI1 SA PU1 SERT CACIB VSP
Pride of Russia Kristall
JUN ERI1
Kääpiöpinserit
Riihikarsinan Marlene
VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB -> NO CH 🇳🇴
Baron Wolf Magic Fire Soul
JUN ERI1
Prahanrottakoira
Fiveas Iloinen Illusia
JUN EXC2
Kaunas Lithuania 7.4.2018
judge Bo Skalin
EE LV LT BALT JCH
Riihikarsinan One and Only
(Smart Wood Hills Kaiser Konstantin & Sant Kreal Fabiola)
AVO ERI1 SERT N VSP
Pride of Russia Kristall
(Pride of Russia Dobrinya & Pride of Russia Roxana)
KP VSP PENTU
Miniature Pinscher
Riihikarsinan Princess Penélope
AVO ERI1 SERT N
Tallinna Winner 2018
Miniature pinscher
Baron Wolf Magic Fire Soul
ROP PENTU
Riihikarsinan Marlene
VAL EH
Dobermann
Riihikarsinan One and Only
AVO ERI1 SA PU5 SERT
St. Petersburg INT 7.4.2018
judge Dodo Sandahl (SWE)
Riihikarsinan Princess Pandora
JUN ERI1, SA, JSERT, VSP-JUN --> RU JCH
LAHTI KV 24.3.2018
Riihikarsinan One and Only
AVO ERI1
Turku KV 21.1.2018
Tuomari Tuire Okkola
Riihikarsinan One and Only
AVO ERI1 SA PU1 SERT CACIB ROP
2017
Jyväskylä 14.10.2017
Dobermann
Riihikarsinan One and Only
NUO ERI2 SA PU3
Joensuu KV 12.8.
Prague ratter
RIGAJW-15 HeJW-15 HeW-15 JV-15 V-15 BALTV-16 EE LV LT BALT JCH
Chakiran Snowstormin Luca
AVO ERI1 SA PU1 SERT ROP -> FI CH
Miniature pinscher
Riihikarsinan Princess Penélope
JUN EH2
Riihikarsinan Marlene
VAL ERI2 SA (PN5)
Dobermann
Riihikarsinan Optimus Prime
NUO ERI1 SA PU2 SERT RES-CACIB
Riihikarsinan ONe fine lady
NUO EH2
SIS Troja
NUO ERI1 SA PN2 res-SERT res-CACIB
Kemi Int.
Riihikarsinan One and Only
INTER EXC1 CQ CAC CACIB BOS
25.6.2017 Rovaniemi IDS
tuomariLinda Volarikova (SK, Slovakia).
Riihikarsinan Princess Pandora
PEK 1. (Puppy 1.)
Pöytyä 17.6.2017
Paula Heikkinen-Lehkonen (Dobermann)
Riihikarsinan Oh La Laa
JUN ERI1 SA PN1 ROP SERT
Alavus KR 10.6.2017
Vakkilainen Sanna (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
VAL ERI1 PN1 SA ROP
28.5.2017 Harjavalta RN
tuomari Vojislav Al Daghistani (RS, Serbia).
Riihikarsinan Princess Pandora
PEK 2, KP
Rauma KR 27.5.2017
Draganescu Marian (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
AVO ERI1 SA
PEK 1, KP, VSP-pentu
20.5.2017Piteå NAT
tuomari Kurt Nilsson (SWE).
Riihikarsinan Princess Pandora
PEK 1, KP, VSP-pentu
Tampere KV 6.5.2017
Frisch Toby (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
AVO ERI4 SA
Rakvere 30.4.2017
Juta Haranen (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
AVO ERI1 SA PN1 VSP
Rakvere 29.4.2017
Elena Ruskovaara (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
AVO ERI1 SA PN1 VSP SERT => FI EE LT MVA
Kankaanpää Rn, 22.4.2017
Dumitrescu Alin (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
AVO ERI1 PN3 SA
Outokumpu 22.4.2017
Markku Kipinä (Dobermann)
Riihikarsinan One fine lady
JUN ERI PN1 SA SERT ROP
Siauliai 26.3.2017
M. Mannucci (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
AVO ERI LT N-SERT VSP
Lahti 25.3.2017
Maija Lehtonen (Dobermann)
Riihikarsinan Oh La Laa
JUN ERI1 SA PN2 VASERT
Riihikarsinan Optimus Prime
JUN ERI2
Riihikarsinan Outlow Jax
JUN EH3
Siauliuai 25.3.2017
Regina Vaitkunskiene (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
AVO ERI1 LT N-SERT
Kauhava18.2.2017
Kirsi Kentala (Dobermann)
Riihikarsinan Oh La Laa
JUN ERI1 SA PN2 VASERT
Kauhava Rn 18.2.2017
Kenttälä Kirsi (Kääpiöpinseri)
Riihikarsinan Marlene
NUO ERI2
Lahti 15.1.2017
Paavo Mattila (Dobermann)
Riihikarsinan Oh La Laa
JUN ERI1 SA PN1 ROP SERT
2016
Voittaja 2016
Riihikarsinan Marlene
NUO ERI3 SA
Riihikarsinan Malaika
AVO ERI2 SA
Stay in Style Troja
EH
Helsinki Winner 2016
Riihikarsinan Marlene
NUO ERI1 SA
Riihikarsinan Malaika
AVO ERI
Stay in Style Troja
JUN EH1
Rakvere 2016
Riihikarsinan One and Only
JUN ERI1 SA J-SERT
14.08.2016 Oulu KV
Riihikarsinan Noelle
JUN ERI2
13.08.2016 Raision Elonäyttely
Riihikarsinan Marlene
JUN ERI1 SA PN4 SERT
Riihikarsinan Malaika
NUO ERI1 elämänsä ensimmäinen näyttely
7.8.2016 KITTILÄ RN
R. Noelle JUN EH2
7.8.2016 DRUSKININKAI
R. Marlene JUN ERI3
R. One and Only PEN2
6.8.2016 DRUSKININKAI
R. Marlene JUN ERI2
R. One and Only PEN 2 KP
6.8.2016 NOKIA PN
R. Oh la law PEN1 KP ROP
5.8.2016 DRUSKININKAI
R. Marlene JUN EH
R. One and Only PEN 2 KP
24.7.2016 Kemi KV
R. Noelle JUN EH
24.7.1016 TAMPERE PN
R. Oh la laa ( SWH Kaiser Konstantin & SK Fabiola) PN1 KP ROP RYP 4
23.7.2016 TAMPERE PN
R. Oh la laa PN1 KP ROP
2.7.2016 Helsinki PN
R. Outlaw Jax PEN1
18.6.1016 ROVANIEMI KV
R. Noelle PEN1 KP ROP-pentu ❤️
12.6.2016 PALANGA
Chakiran Snowstormin Luca JUN EX1 J-CAC BOB-JUN BOB RYP3
11.6.2016 PALANGA
CHAKIRAN SNOWSTORMIN LUCA
JUN EX1 J-CAC BOS-JUN BOS => LT & BALT JCH
RIGAJW-15 HeJW-15 HeW-15 JV-15 V-15 EE LV LT BALT JCH
CHAKIRAN SNOWSTORMIN LUCA ❤️
5.6.2016 KAUNAS
Prahan rottakoira
Chakiran Snowstormin Luca JUN ERI1 J-CAC BOB JUN BOB ❤️
Dobermann
R. One and Only HP BOB BABY
Kääpiöpinseri
R. Marlene JUN ERI2
4.6.2016 KAUNAS
Kääpiöpinseri
R. Marlene JUN ERI1 J-SERT VSP JUN PN2
Dobermann
R. One and Only KP ROP-BABY
Prahan rottakoira
C. Snowstormin Luca JUN ERI
15.5.2016 RAUMA Kr
Prahan rottakoira
Chakiran Snowstormin Luca JUN ERI1 VSP-JUN
14.5.2016 RAUMA Kr
Kääpiöpinseri
R. Marlene JUN ERI1 SA VSP-JUN SERTI (PN5)
R. Lauryn Hill AVO ERI2
R. Khaos Konstantinus AVO ERI1
R. Ikaros VAL ERI
Dobermann
SK Fabiola EH
8.5. RAKVERE
Riihikarsinan Lauryn Hill ERI1 SA PN2 SERT
Riihikarsinan Marlene ERI3
Dobermann
R. One and Only Baby class KP ROP BABY
7.5.2016 RAKVERE Kr
Kääpiöpinserit
R. Marlene JUN ERI1 SA J-SERT ROP JUN PN1 ROP -> EE JCH!!!!
R. Lauryn Hill AVO ERI2 SA PN4
Dobermann
R. One and only Baby class KP ROP BABY
24.4.2016 NARVA
R. Khaos Konstantinus AVO ERI1 SA PU3 SERT
R. Marlene JUN ERI2 SA
R. Lauryn Hill AVO ERI4
Riihikarsinan kasvattaja KP ROP RYP3
23.4.2016 NARVA
R. Khaos Konstantinus AVO ERI1 SA PU3 SERT -> EE CH LV CH
R. Marlene JUN ERI1 SA J-SERT ROP-JUN
R. Lauryn Hill AVO ERI3 SA
Riihikarsinan kasvattaja KP ROP RYP4
6.3.2016 TALLINNA
Riihikarsinan Lisa Lopes ERI2 SA PN4 SERT -> EE CH FI CH
Riihikarsinan Marlene ERI4
5.3.2016 TALLINNA
Riihikarsinan Marlene ERI2 SA PN3
Riihikarsinan Lisa Lopes EH
6.12.2015 FI WINNER
Chakiran Snowstormin Luca JUN ERI1 SA SERT ROP JW-15, W-15
5.12.2015 HELSINKI WINNER
Chakiran Snowstormin Luca JUN ERI1 SA SERT VSP HeJW-15, HeW-15
29.11.2015 Narva
R. Marlene JUN ERI2 SA J-SERT PN3
C. Snowstormin Luca Ex 1 CQ BM1 BJ Jun CERT BoB -> EE JCH
15.11.2015 Riga winner
Chakiran Snowstormin Luca ERI1 KPJserti PU2 , Riga JW-15
18.10.2015 Rakvere
R. Lloyd Banks Ex 1 CQ BM2 CERT
C. Snowstormin Luca Ex 1 CQ BM2 BOSJ Jun CERT
17.10.2015 Rakvere
R. Lloyd Banks Ex 1 CQ BM1 BoB CERT
C. Snowstormin Luca Ex 1 CQ BM2 BOSJ Jun CERT
Tuulos 4.10
R. Lisa Lopez NUO ERI1 SA PN1 SERT VSP
R. Marlene KP ROP-PENTU
Chakiran Snowstormin Luca KP VSP-PENTU
20.9.2015 Vilnus
R. Lisa Lopez AVO ERI1 N SERT ROP
R. Khaos Konstantinus AVO ERI1 N SERT VSP
BIS4 Pair
19.9.2015 Vilnus
R. Lisa Lopez EX1 N CAC BOB BOG5
R. Khaos Konstantinus EX1 N CAC BOS
sekä BIS2 Pair
Sant Kreal Fabiola EX1 BF2 N CAC
23.8.2015 Salcininkai Liettua
R. Hermione VAL ERI1 SERT PN1 N ROP
Kotka KV
Riihikarsinan Lupe Fiasco
NUO ERI2 SA PU3 V-SERT
Pori KV 2.8.15
tuomari Nemanja Jovanovic, Serbia
R. Lisa Lopez NUO ERI1 SA PN1 SERT CACIB VSP
R. Khaos Konstantinus NUO ERI1 SA V-SERT
Rauma 16.5.2015
R. Lisa Lopez JUN ERI1 SA PN1 SERT VSP
R. Khaos Konstantinus NUO ERI1 SA PU2 VARA- SERT
R. Ikaros VAL ERI2 SA PU4
Riga 10.5.2015
R. Khaos Konstantinus NUO ERI1 SA SERT PU1 ROP
R. Lisa Lopez JUN ERI1 SA PN1 VSP
Riga 9.5.2015
R. Khaos Konstantinus NUO ERI1 SA SERT PU1 ROP
R. Lisa Lopez JUN ERI1 SA J-SERT PN1 VSP -> LV JMVA!!!!
Rakvere 3.5.2015
R. Lisa Lopez JUN ERI1 SA J-SERT ROP-JUN PN4 -> EE JMVA
R. Lloyd Banks JUN EX2 / JUN ERI2
Rakvere 2.5.2015
R. Lisa Lopez JUN ERI2
R. Lloyd Banks JUN ERI3
Narva Kr 19.4.2015
R. Lisa Lopez JUN ERI2 SA
R. Lloyd Banks JUN ERI1
Narva Kr 18.4.2015
R. Lloyd Banks JUN ERI1 SA J-SERT VSP JUN PU1 VSP
R. Lisa Lopez JUN ERI1 SA J-SERT ROP JUN PN2
Turku KV 29.3.2015
R. Khaos Konstantinus JUN ERI 1 SA PU3
R. Lisa Lopez JUN ERI2 SA
R. Ikaros AVO ERI2 SA
Tarto Kr 11.1.2015
R. Lisa Lopez JUN ERI1 SA J-SERT ROP-JUN PN1 ROP
ADB Diamond AVO ERI2 SA PN4
R. Ikaros AVO ERI2
R. Lloyd Banks JUN H
Tarto Kr 10.1.15
R. Ikaros AVO ERI1 SA SERT VSP -> EE CH
ADB Diamond AVO ERI1 SA PN4 SERT -> EE CH
R. Lisa Lopez JUN ERI3 SA PN3
R. Lloyd Banks JUN EH
Tarto Int. 8.11.2014
R. Khaos Konstantinus aka Ukko JUN ERI1 SA J-SERT ROP-JUN PU3 -> EE JCH BIS 3 JUN
Väimelä KR 31.8.14
R. Lisa Lopez PEN1 KP ROP-pentu BIS 3
R. Khaos Konstantinus JUN ERI 1 SA JUN-SERT, ROP-JUN, PU1, ROP
ADB Diamond ERI1
Väimelä KR 30.8.2014
R. Lisa Lopez debytoi PEN 1 KP ROP pentu BIS 3
R. Khaos Konstantinus JUN ERI 1 SA J-SERT VSP JUN PU2
ADB Diamond ERI1
Luigi KR 22.6.14
Sant Kreal Zauber ROP BABY 1 KP
A'Dreams Black Diamond AVO ERI2
Luige KR 21.6.14
Sant Kreal Zauber Baby class KP2
Sant Kreal Fabiola Open class ERI3
A'Dreams Black Diamond Open class ERI2
Kääpiöpinseri erkkari 7.6.2014
R. Hermione VAL ERI 4 SA
R. Ikaros NUO ERI 3
Rauma KR 17.5.2014
Sant Kreal Fabiola
Open ERI 1 SA PN 1 SERT ROP
Harjavallan Rn 4.5.2014
Riihikarsinan Ikaros NUO ERI1 SA PU3 VARA-SERT
A'Dreams Black Diamond AVO ERI1 SA PN3 VARA-SERT
Rakvere KR 30.3.14
R. Khaos Konstantinus ROP BABY
ADB Diamond AVO ERI2 SA PN3
Rakvere KR 29.3.14
R. Khaos Konstantinus ROP BABY
ADB Diamond AVO ERI
Tallina KR 2.3.2014
Riihikarsinan Ikaros JUN EH
Tallinna KR 1.3.2014
Riihikarsinan Ikaros JUN ERI1 SA JUN-SERT VSP JUN EE JCH
Narva KR 26.1.2014
Riihikarsinan Ikaros JUN EH
A`Dreams Black Diamond AVO EH
Narva KR 25.1.2014
Riihikarsinan Ikaros JUN ERI3
A´Dreams Black Diamond AVO ERI4
Turku KV 19.1.2014
A´Dreams Black Diamond AVO ERI 3
Rakvere KR 20.10.2013 Anca Giura, Romania
Riihikarsinan Hermione AVO ERI1 SA PN1 SERT ROP -> FI MVA EE MVA!!!
Riihikarsinan Ikaros JUN ERI1 SA JUN-SERT VSP JUN
Riihikarsinan Houdini AVO ERI2 SA PU3
Denwest Fleur Du Temps VET ERI1 SA VET-SERT ROP-VET (otettiin varoiks yks serti vielä, kun hukku yks arvostelu ;) )
Rakvere 19.10.2013 Kresten Scheel, Danmark
Riihikarsinan Ikaros JUN ERI1 SA PU1 JUN-SERT VSP-JUN VSP
Riihikarsinan Hermione AVO ERI2 SA PN2
Riihikarsinan Houdini AVO EH
Denwest Fleur Du Temps VET ERI1 SA VET-SET ROP-VET -> EE VMVA!!!!
Porvoo 14.9.2013
A´Dreams Black Diamond Nuo EH
Tarto Kr 21.7.2013
Denwest Fleur Du Temps VET ERI1 SA V-SERT ROP
Riihikarsinan Ikaros JUN ERI 2
Sant Kreal Fabiola JUN EH
Valga Kr 20.7.2013
Denwest Fleur Du Temps VET ERI1 SA V-SERT ROP VET BIS VET 4
Riihikarsinan Ikaros JUN ERI 3
Sant Kreal Fabiola JUN EH
Kotka KV 16.6.2013
A´Dreams Black Diamond NUO ERI3
A´Dreams Black Cleopatra VAL EH
Porvoo Kääpiöpinsereiden erikoisnäyttely 15.6.2013
A´Dreams Black Diamond NUO ERI2 SA
A´Dreams Black Cleopatra VAL ERI
Rauma Kr 25.5.2013
Sant Kreal Fabiola JUN ERI 1 SA PN 1 SERT ROP
Riihikarsinan Ikaros PEN 1 ROP-PENTU
ADB Diamond NUO ERI 1
Riihikarsinan Hermione AVO ERI 1 SA PN3 VARA-SERT
Riihikarsinan Fauna Fiona AVO ERI 4
Denwest Fleur Du Temps VET ERI 2
Tallin Eesti 3.3.2013
ADB Diamond JUN ERI1 SA J-SERT VSP-JUN PN2 -> EE JCH
R. Hermione JUN ERI3
Tallin Eesti 2.3.2013
Riihikarsinan Hermione JUN ERI1 SA J-SERT PN2 -> EE JCH
ADB Diamond JUN ERI3 SA
Tarto Eesti 13.1.2013
A 'Dreams Black Diamond JUN ERI
Riihikarsinan Hermione JUN ERI1 SA JUN-SERT, ROP JUN, PN1 VSP
Sant Kreal Fabiola ROP-pentu
Tarto Eesti 12.1.2013
A 'Dreams Black Diamond JUN ERI 1 SA JUN-SERT, VSP-JUN, PN1 VSP
Riihikarsinan Hermione JUN ERI2 SA PN2
Sant Kreal Fabiola ROP-pentu
Rakvere Eesti 21.10.2012
A 'Dreams Black Cleopatra VAL ERI1 SERT PN1 VSP ja EE MVA
Riihikarsinan.Hermione JUN ERI3
A 'Dreams Black Diamond JUN ERI4
Rakvere Eesti 20.10.2012
Riihikarsinan Hermione JUN ERI1 JUN-SERT, ROP JUN, PN1, VSP
A 'Dreams Black Cleopatra VAL ERI1
A 'Dreams Black Diamond JUN EH
Tuulos RN 7.10.2012
A 'Dreams Black Cleopatra VAL ERI1 SA VSP
Riihikarsinan Hermione JUN ERI2 SA
A 'Dreams Black Diamond JUN EH
Tampere RN 1.9.2012
Riihikarsinan Hagrid JUN ERI 2 SA
Riihikarsinan Horatio JUN ERI 3
Riihikarsinan Houdini JUN ERI 4
Riihikarsinan Hermione JUN ERI 4
A 'Dreams Black Diamond JUN ERI
Tallinna Eesti, Snautseri-pinseri erikoisnäyttely 26.8.2012
A 'Dreams Black Diamond JUN ERI1 JUN-SERT PN2
Raisio KR 12.7.2012
A 'Dreams Black Diamond JUN ERI4
Forssa KR 14.7.2012
A 'Dreams Black Diamond ROP-pentu
Riihikarsinan Hermione JUN ERI1 SA PN4 SERT
A 'Dreams Black Cleopatra VAL ERI3 SA PN3
Riihikarsinan Houdini JUN EH3
Riihikarsinan Horatio JUN H
Kokkola KV 8.7.2012
A'Dreams Black Diamond ROP-pentu
A'Dreams Black Cleopatra VAL ERI1 SA CACIB VSP
Helsinki KV 16.6.2012
A´Dreams Black Diamond VSP-pentu
A´Dreams Black Cleopatra EVA -> ontuminen
Riihikarsinan Horatio PEN2 KP
Salo KR 11.6.2012
Riihikarsinan Fauna Fiona NUO ERI1 SA VARA-SERT
Riga 10.6.2012
A 'Dreams Black Cleopatra VAL EH
Tuuri KR 9.6.2012
A´Dreams Black Diamond ROP-pentu
Riga 9.6.2012
A 'Dreams Black Cleopatra VAL ERI 3
Mänttä-Vilppula KR 3.6.2012
Riihikarsinan Hagrid ROP-pentu
Tampere KV 13.5.2012
Riihikarsinan Houdini 2.
Riihikarsinan Horatio 3.
Riihikarsinan Hagrid 4.
Rauma KR 5.5.2012
Riihikarsinan Fauna Fiona NUO ERI1 SA
Turku KV 21.1.2012
A 'Dreams Black Cleopatra VAL ERI
Jyväskylä KV 20.11.2011
A´Dreams Black Cleopatra VAL ERI1 SA PN 3 VARA-CACIB
Jyväskylä KV 19.11.2011
A´Dreams Black Cleopatra VAL ERI 4 SA
Turku KR 14.8.2011
A´dreams Black Cleopatra VAL ERI 2 SA PN 3
Valkeakoski KR 13.8.2011
A´dreams Black Cleopatra VAL ERI 1 SA PN 1 ROP
Pori KV 30.7.2011
A´dreams Black Cleopatra AVO ERI 1 SA PN 1 SERT CACIB ROP -> FI MVA
Oulu KV 17.7.2011
A´dreams Black Cleopatra AVO ERI 4
Oulu KV 16.7.2011
A´dreams Black Cleopatra EH
Kokkola KV 3.7.2011
A´dreams black Cleopatra AVO ERI 2 SA
Helsinki KV 21.5.2011
A´dreams Black Cleopatra NUO EH
Rauma KR 14.5.2011
A´dreams Black Cleopatra NUO ERI 1 SA SERT ROP RYP 2
Eura R 5.3. 2011
A´dreams Black Cleopatra NUO EH
Turku KV 22.1.2011
A'dreams Black Cleopatra NUO EH
Voittaja 2010 12.12.2010
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI 2
Helsinki Voittaja 2010 11.12.2010
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI 1 -> HeJW-10
Tarto KV, Viro 7.11.2010
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI 3
Tarto KV, Viro 6.11.2010
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI 3
Seinäjoki KV 24.10.2010
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI 2 PN 3 VARA-SERT
Tallinna, Viro 12.9.2010
Kääpiöpinseri:
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI1 ROP-JUN JUN-SERT PN2
Tervakoski KV 29.8.2010
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI 1 PN 1 SERT VSP
Heinola 22.8.2010
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI 1 PN 1 SERT ROP
Kouvola 21.8.2010
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI 1 PN 4
Pori KV 4.7.2010
Kääpiöpinseri:
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI1 PN2 SERT
Forssa 3.7.2010
Kääpiöpinseri:
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI2
Mynämäki 16.5.2010
Kääpiöpinseri:
Riihikarsinan Dionysius Damian JUN ERI1 PU3 VARA-SERT
Rauma 15.5.2010
Kääpiöpinseri:
A'dreams Black Cleopatra JUN ERI2 PN4
Riihikarsinan D´Jeanine Deliana NUO ERI2
Riihikarsinan Dionysius Damian JUN ERI2
Tampere KV 20.3.2010
Dobermanni:
Denwest X-mas Saga AVO ERI1 PN1 SERT CACIB ROP
Turku KV 23.1.2010
Dobermanni:
Denwest X-mas Saga AVO ERI2 PN4 VARA-CACIB
Turku KV 28.11.2009
Riihikarsinan Don Juan JUN EH 2
Seinäjoki KV 25.10.2009
Riihikarsinan Dumbledore JUN EH
Riihikarsinan Dinky Divine JUN EH
Denwest Own Dream AVO EH
Hämeenlinna RN 24.10.2009
Riihikarsinan Dumbledore JUN ERI 1
Riihikarsinan D'Jeanine Deliana JUN EH
Denwest Own Dream AVO ERI
Porvoo 13.9.2009
Riihikarsinan Dynamite Diva PEN 1 KP, ROP-PENTU
Tervakoski 29.8.2009
Riihikarsinan Don Juan PEN 1 KP, ROP-PENTU
Denwest Own Dream AVO EH
Turku 8.8.2009
Denwest Yompikumpi JUN EH 1
Denwest X-mas Saga AVO EH 4
Pori KV 2.8.2009
Denwest X-mas Saga AVO ERI 2 PN 2 V-SERT V-CACIB
Denwest Fleur du Temps EH
Riihikarsinan D'jeanine Deliana PEN 1 KP, ROP-PENTU
Riihikarsinan Abbygaelle AVO EH 1
Karjaa 12.7.2009
Denwest X-mas Saga AVO ERI 1 PN 1 SERT ROP
Rauma 23.-24.5.2009
23.5.
Denwest X-mas Saga AVO ERI 1 PN 1 SERT ROP
Athene H
Denwest Fleur du Temps H
24.5.
Riihikarsinan Abbygaelle AVO EH 2
Harjavalta 10.5.2009
Denwest X-mas Saga AVO ERI 2
Athene JUN ERI
Denwest Fleur du Temps AVO ERI
Tampere KV 15.3.2009
Denwest X-mas Saga AVO ERI 2
Turku KV 25.1.2009
Riihikarsinan Aggaybelle AVO EH 3
Seinäjoki KV 26.10.2008
Denwest X-mas Saga NUO EH3
Tampere 30.8.2008
Denwest X-mas Saga NUO ERI1 PN2 VARA-SERT
Kuopio KV 1.-3.8.2008
3.8.2008:
Denwest Fleur du Temps AVO ERI 2
Denwest Yompikumpi PEN 1 KP VSP-pentu
2.8.2008:
Denwest Fleur du Temps AVO EH
Denwest Yompikumpi PEN 1
Pori KV 27.7.2008
Denwest Fleur du Temps AVO ERI
Turku 26.7.2008
Denwest Fleur du Temps AVO EH
Rauma 10.5.2008
Denwest Fleur du Temps AVO ERI 1
Denwest Own Dream JUN EH 4
Denwest X-mas Saga NUO EH 3
Riihikarsinan Abbygaelle NUO H
Riihikarsinan Anasthasia NUO H
Jyväskylä KV 20.4.2008
Denwest Fleur du Temps AVO H
Riihikarsinan Abbygaelle NUO H
Riihikarsinan Anasthasia NUO EH 3
Kankaanpää 12.4.2008
Denwest Fleur du Temps AVO ERI 1 ROP SERT
Denwest Own Dream JUN ERI 3
Tampere KV 15.-16.3.2008
Denwest Fleur du Temps AVO ERI
Denwest Own Dream JUN EH
15.3.2008 Bichon Frisét:
Riihikarsinan Anasthasia NUO H
Riihikarsinan Abbygaelle NUO EVA
Turku KV 26.1.2008
Denwest X-mas Saga JUN EH2
Pori KV 28.7.2007
Bichon Frisé:Riihikarsinan Anasthasia JUN EH 3
Rauma 19.-20.5.2007
20.5.2007 Bichon Frisét:
Riihikarsinan Anasthasia JUN EH 2
Riihikarsinan Abbygaelle JUN H
Riihikarsinan Alexandor JUN EH 1
19.5.2007 Kääpiöpinserit:
Denwest Fleur Du Temps AVO ERI 2
Denwest United Inessa JUN EH
Tampere KV 24.3.2007
Bichon Frisé pentuluokka:
Riihikarsinan Anasthasia ERI 2 KP
Riihikarsinan Abbygaelle ERI 4 KP
Kääpiöpinserit:
Denwest Fleur Du Temps NUO EH 4
Denwest United Inessa JUN H
Turku KV 28.1.2007
Kääpiöpinseri:
Denwest Fleur Du Temps JUN ERI 3
2006
Rauma 20.-21.5.2006
21.5.2006 kääpiöpinseri:
Denwest Fleur du Temps JUN EH 2
20.5. 2006 bichon frisé:
White Affair's Elite's Pearl AVO EH 3
2005
13.11.2005
Kääpiöpinseri:
Denwest Fleur du Temps PEN 5-7kk 2 KP
Aura 13.8.2005
Bichon Frisé:
White Affair's Elite's Pearl AVO EH 4
2002
10.8.2002
Bichon Frisé:
White Affair's Dia-Rosa JUN 2
27.7.2002
Bichon Frisé:
White Affair's Dia-Rosa JUN 3
15.6.2002
Bichon Frisé:
White Affair's Dia-Rosa ROP-PENTU
2001
Pori 5.2001
Bichon Frisé:
White Affair's Dia-Rosa PEN 3